Додаток Pizza.od.ua
Безкоштовно в Google Play
Скачати
Додаток Pizza.od.ua
Безкоштовно в App Store
Скачати
Bonusclub
Бонусы Фото 5
  УВАГА!!! 
*  на період воєнного стану, бонуси будуть нараховуватися лише в розмірі 5% від суми замовлення! А також, розрахуватися бонусами можна буде лише до 50% від загальної суми замовлення!

Бонусна програма Pizza.od.ua дозволяє нашим клієнтам, які зареєструвалися на сайті, накопичувати грошові бонуси за замовлення і розплачуватися ними за подальші замовлення.

Перевага бонусної програми в тому, що Ви накопичуєте бонуси на віртуальному рахунку і можете розплачуватися ними, як реальними грошима, за замовлення в компанії Pizza.Od.Ua ™.

Як стати учасником
бонусної програми?

Бонусы Фото 6
Зареєструватися на сайті і дати згоду на участь в бонусної програмі. Реєстрація
Бонусы Фото 7
Датою початку участі в бонусної програмі вважається реєстрації на сайті та вчинення першого замовлення або заповнити анкету в одній з наших піцерій і отримати пластикову карту, з можливістю накопичувати бонуси в стаціонарній піцерії.
Бонусы Фото 8
Бонусы

Це віртуальні гроші, які нараховуються на рахунок клієнта при досконалі замовлення.

Поточний курс: 1 бонус = 1 гривні.

Скільки бонусів нараховується на особистий рахунок?

5
%
5% - коли загальна сума ваших замовлень складуть
500 грн
7
%
7% - коли загальна сума ваших замовлень складуть
3 000 грн
8
%
8% - коли загальна сума ваших замовлень складуть
7 000 грн
10
%
10% - коли загальна сума ваших замовлень складуть
10 000 грн

Всі бонуси за поточний замовлення надходять на Ваш особистий рахунок після того, як замовлення переходить в статус "Виконаний" (оплачений).

Увага! Термін дії бонусних балів: 6 місяців з дати останнього замовлення. Накопичені бонуси не можуть бути переведені в готівку!

 УВАГА!!! 
*  на період воєнного стану, бонуси будуть нараховуватися лише в розмірі 5% від суми замовлення! А також, розрахуватися бонусами можна буде лише до 50% від загальної суми замовлення!

поширені
питання

Питання:
Як нараховуються бонуси?
Відповідь:
Бонуси нараховуються при оплаті замовлень готівкою або кредитною карткою Visa, Master Card або WebMoney в компанії «Pizza.Od.Ua».
Питання:
Як дізнатися про кількість накопичених бонусів?
Відповідь:
Інформацію про накопичених бонусів можна побачити на сайті в Особистому кабінеті або на чеку, який зобов'язаний надати кур'єр.
Питання:
Що робити з нарахованими бонусами?
Відповідь:
Скористатися накопиченими бонусами можна для оплати замовлення онлайн. Раcсчітаться бонусами за замовлення в мережі стаціонарних піцерій Pizza.Od.Ua ™ не можливо!

Варіанти оплати замовлення за допомогою бонусів

1
100% оплата замовлення бонусами.
на період воєнного стану, бонуси будуть нараховуватися лише в розмірі 5% від суми замовлення! А також, розрахуватися бонусами можна буде лише до 50% від загальної суми замовлення!
2
Ви можете скористатися бонусами для оплати частини замовлення.
Наприклад: Ви накопичили 90 бонусів (90 β бонусів прирівнюються до 90 гривень). Ви вирішили зробити замовлення на 130 гривень. Вартість замовлення з використанням бонусів складе 40 гривень (90 β бонусів + 40 гривень = 130 гривень).
3
Ви можете скористатися частиною накопичених Вами бонусів для оплати замовлення.
4
Ви можете зберегти бонуси для подальших покупок (в цьому випадку Ваші бонуси збільшаться).

Ці правила можуть бути змінені, відповідна інформація попередньо буде опублікована на нашому сайті або відправлена ​​Вам по електронній пошті. Всі питання і побажання за бонусною програмою Ви можете направити на пошту: feedback@pizza.od.ua


(048) 700-51-51
(063) 700-51-51
Безкоштовні дзвінки навіть з мобільного
Працює автопередзвонювання
Бонусы Фото 9
Безкоштовна доставка
Ми працюємо щодня
с 10:00 до 00:00